klub NEW VEGAS

Stawiamy zabawę na pierwszym miejscu! Proponujemy nieszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji. Znajdziesz u nas legalny poker, rozgrywki dart, wieczory karaoke i wiele, wiele więcej!

Klub

musisz nas odwiedzić

Nasz klub o powierzchni 450 m2 mieści się w samym centrum Lublina – przy ul. Bernardyńskiej 3, w Pałacu Parysów.

Stworzyliśmy dla Ciebie doskonałe warunki do świetnej rozrywki. Jest to znakomite miejsce do organizacji imprez integracyjnych, spotkań towarzyskich i urodzin, a także spontanicznych wyjść z grupą znajomych.

W klubie działa duży dwuczęściowy bar, który w części głównej serwuje mocny alkohol, drinki i wino, a w części bocznej piwo. Ponadto oferujemy również smaczne przekąski.

Można zarezerwować jedną z sześciu sal przeznaczonych do proponowanej formy rozrywki.

Idealne miejsce na zorganizowanie niepowtarzalnych imprez

Spotkanie

W gronie Przyjaciół

BAR

BAR

Alkohole i przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych barmanów wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych głodomorów.

krafty Lublin