rzutki strzeleckie - dart

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji.

Klub

musicie nas odwiedzić

Nasz klub (powierzchnia 450 m2) znajdziesz w centrum Lublina, przy ulicy Bernardyńskiej 3, w Pałacu Parysów. Przygotowaliśmy dla Ciebie świetne warunki do rozrywki i relaksu po ciężkim dniu! Możesz tu zorganizować imprezę integracyjną, spotkanie z rodziną/przyjaciółmi, a nawet spotkanie około biznesowe. To również świetne miejsce na spontaniczne wyjście z paczką znajomych!

Co oferujemy? Przede wszystkim duży dwuczęściowy bar serwujący mocny alkohol, wino i drinki (w głównej części), w bocznej części piwo, a co więcej przepyszne przekąski (idealne do ulubionego trunku).

U nas możesz dokonać rezerwacji jednej z sześciu sal (każda z nich jest przeznaczona do konkretnego typu rozrywki), stołu lub nawet pojawić się samemu i doskonale się bawić poznając nowych ludzi. Możesz skorzystać z nieszablonowej rozrywki nastawionej na nawiązywanie nowych znajomości. Gwarantujemy dużo wrażeń i emocji!

BAR

KAWIARNIA I BAR / Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

poprawione-0743

Imprezy w klubie

Galeria

Galeria