KLUB dla niedzieci

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji.

Klub

musicie nas odwiedzić

Nasz klub o powierzchni 450 m2 mieści się w samym centrum Lublina – przy ul. Bernardyńskiej 3, w Pałacu Parysów.

Stworzyliśmy dla Państwa doskonałe warunki do świetnej rozrywki. Jest to znakomite miejsce do organizacji imprez integracyjnych, spotkań towarzyskich i okołobiznesowych, a także spontanicznych wyjść z grupą znajomych.

W klubie działa duży dwuczęściowy bar, który w części głównej serwuje mocny alkohol, drinki i wino, a w części bocznej piwo. Ponadto oferujemy również smaczne przekąski.

Można zarezerwować jedną z sześciu sal przeznaczonych do proponowanej formy rozrywki, zarezerwować stół lub przyjść samemu i świetnie się bawić z nowo poznanymi ludźmi. Proponujemy Państwu nieszablonową rozrywkę, która ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji.

BAR

Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

poprawione-0743