KAWIARNIA PLANSZÓWKI

MONOPOLY / ALKO JENGA / INNE GRY

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji.

Klub

musicie nas odwiedzić

Z myślą o wszystkich miłośnikach rozrywki i emocji stworzyliśmy klub w samym centrum Lublina – przy ulicy Bernardyńskiej 3, w Pałacu Parysów.

Klub oferuje doskonałe warunki i przestrzeń do zabawy w gronie znajomych, kolegów z pracy, czy nowo poznanych osób! Możecie zorganizować tu imprezę integracyjną, urodziny, spotkanie towarzyskie, spotkanie około biznesowe lub spontanicznie wyjść z paczką przyjaciół!

W klubie znajduje się duży dwuczęściowy bar serwujący mocny alkohol, przepyszne wino i drinki, różnego rodzaju piwo, a co więcej przepyszne przekąski z kuchni z różnych części świata!

Dajemy możliwość zarezerwowania jednej z sześciu przestronnych sal przeznaczonych do konkretnej formy rozrywki (niehazardowej), czy też zarezerwowania stołu. Każdy może przyjść sam i doskonale bawić się z nowo poznanymi osobami. Zapewniamy, że każda forma zabawy w naszym lokalu gwarantuje wiele emocji i wrażeń!

BAR

KAWIARNIA I BAR Z GRAMI / Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

poprawione-0743

Imprezy w klubie

Galeria

Galeria