gry karciane bar

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji.

Klub

musicie nas odwiedzić

Nasz ekskluzywny klub dysponuje przestronną przestrzenią o powierzchni 450 m2, podzieloną na niepowtarzalne strefy, zapewniające doskonałe miejsce na spotkania biznesowe i nie tylko. Położenie w samym sercu Lublina, w Pałacu Parysów (ul. Bernardyńska 3), zapewnia hotele i komfort przedstawicielom biznesu.

Oferujemy kompletne zaplecze do rozrywki. Jesteśmy zaniepokojeni, że nasi goście znajdą u nas idealne miejsce na spotkania biznesowe, romantyczne randki, wieczory spędzone z przyjaciółmi, a nawet imprezy okolicznościowe.

Polecamy szeroki wybór wysokiej jakości alkoholowych napojów i drinków, win oraz piw, które można zjeść w wydzielonej części baru, dostosowanej do tego celu. Nasz menu uzupełniają smaczne przekąski i walory smakowe.

Dla dyspozycji gości mamy sześć, indywidualnych sal, dopasowanych do różnych potrzeb i aktywności, oraz możliwość rezerwacji stolików, co daje niezapomniane wrażenia. Dzięki specyficznym formom rozbryku i zupełnie nowym pomysłom, gwarantujemy żarliwą zabawę oraz nawiązanie nowych, ciekawych znajomości.

BAR

BAR Z GRAMI Alkohole i pyszne przekąski

Nie ważne, czy jesteś koneserem whisky, miłośnikiem piwa, a może degustatorem wyszukanych koktajli – w naszym lokalu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Za barem stoją najlepsi w mieście barmani – nieszatniarze, którzy są w stanie wyczarować nie tylko standardowe drinki, ale również nasze własne, autorskie receptury. W naszym menu znajdziesz także szeroki wybór przekąsek, które przygotowywane są z najwyższej jakości, świeżych produktów oraz dania kuchni światowej, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Zapewniamy, że będzie to idealne miejsce na spotkania towarzyskie, biznesowe czy rodzinne, gwarantujące niepowtarzalny klimat oraz niesamowite doznania smakowe.
poprawione-0743

Imprezy w klubie

Galeria

Galeria