lublin brydż turnieje czwartkowe

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji. W brydża gra się zazwyczaj w cztery osoby, co czyni go idealnym rozwiązaniem na spotkania towarzyskie wśród przyjaciół lub rodziny. Brydż wciąż zyskuje na popularności i jest świetnym sposobem na spędzenie czasu z innymi, przy jednoczesnej zabawie i ćwiczeniu umysłu.


Klub

musicie nas odwiedzić

Nasz klub oferuje wygodną przestrzeń o powierzchni 450 m2, podzieloną na ciekawe zakątki, które doskonale sprawdzą się jako idealne miejsce na spotkanie. Klub znajduje się w ścisłym centrum Lublina, w Pałacu Parysów (ul. Bernardyńska 3). 

Oferujemy znakomite zaplecze przystosowane do rozrywki. Jesteśmy przekonani, że nasi goście znajdą u nas idealne miejsce na wyrafinowane, romantyczne spotkanie, zabawny wieczór spędzony z przyjaciółmi, czy grupowy meeting integracyjny. Klub sprawdzi się także idealnie do organizacji przyjęć i imprez okolicznościowych.

Polecamy szeroki wybór mocnych alkoholowych napojów i drinków, win, a także piwa w specjalnie przystosowanej do tego części baru. Nasza karta uzupełniona jest także o smaczne przekąski.

Do dyspozycji mamy sześć, indywidualnych sal, dostosowanych do różnego rodzaju aktywności. Można dokonać rezerwacji stolika lub po prostu dołączyć do bawiących się gości. Dzięki nieszablonowej rozrywce i nowatorskich pomysłach jesteśmy w stanie zagwarantować ogrom dobrej zabawy oraz nawiązanie nowych, intrygujących znajomości.

BAR

BAR Z GRAMI Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

krafty Lublin

Imprezy w klubie

Galeria

Galeria