lublin brydż turnieje czwartkowe

Jesteśmy klubem niehazardu dla niedzieci! – stąd nazwa NIEKASYNO! Proponujemy naszablonową rozrywkę, która zbliża ludzi, ułatwia nawiązanie znajomości i gwarantuje dreszczyk emocji. W brydża gra się zazwyczaj w cztery osoby, co czyni go idealnym rozwiązaniem na spotkania towarzyskie wśród przyjaciół lub rodziny. Brydż wciąż zyskuje na popularności i jest świetnym sposobem na spędzenie czasu z innymi, przy jednoczesnej zabawie i ćwiczeniu umysłu.


Klub

musicie nas odwiedzić

Nasz klub oferuje wygodną przestrzeń o powierzchni 450 m2, podzieloną na ciekawe zakątki, które doskonale sprawdzą się jako idealne miejsce na spotkanie. Klub znajduje się w ścisłym centrum Lublina, w Pałacu Parysów (ul. Bernardyńska 3). 

Oferujemy znakomite zaplecze przystosowane do rozrywki. Jesteśmy przekonani, że nasi goście znajdą u nas idealne miejsce na wyrafinowane, romantyczne spotkanie, zabawny wieczór spędzony z przyjaciółmi, czy grupowy meeting integracyjny. Klub sprawdzi się także idealnie do organizacji przyjęć i imprez okolicznościowych.

Polecamy szeroki wybór mocnych alkoholowych napojów i drinków, win, a także piwa w specjalnie przystosowanej do tego części baru. Nasza karta uzupełniona jest także o smaczne przekąski.

Do dyspozycji mamy sześć, indywidualnych sal, dostosowanych do różnego rodzaju aktywności. Można dokonać rezerwacji stolika lub po prostu dołączyć do bawiących się gości. Dzięki nieszablonowej rozrywce i nowatorskich pomysłach jesteśmy w stanie zagwarantować ogrom dobrej zabawy oraz nawiązanie nowych, intrygujących znajomości.

BAR

BAR Z GRAMI Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

poprawione-0743

Imprezy w klubie

Galeria

Galeria