BAR Z GRAMI PLANSZOWYMI

Dobrze zaopatrzony bar, różnorodne gry planszowe jak i darts, legalny poker, a także doskonałe nagłośnienie i wyjątkowe wnętrze gwarantują dreszczyk emocji. Dlatego przyjdź do nas i odkryj najlepszą rozrywkę w Lublinie klubie New Vegas!

bar z grami planszowymi
Klub
musicie nas odwiedzić

Nasz klub oferuje wygodną przestrzeń o powierzchni 450 m2, podzieloną na ciekawe zakątki, które doskonale sprawdzą się jako idealne miejsce na spotkanie. Klub znajduje się w ścisłym centrum Lublina, w Pałacu Parysów (ul. Bernardyńska 3) dlatego łatwo do nas trafić. 

Oferujemy znakomite zaplecze przystosowane do rozrywki.  Sprawdź nasz bar a następnie zasiądź do gier planszowych. Nasz klub sprawdzi się idealnie do organizacji ciekawych przyjęć jak również imprez okolicznościowych.

Polecamy szeroki wybór mocnych alkoholowych napojów i drinków oraz win, a także świetne piwa kraftowe w specjalnie przystosowanej do tego części baru. Gry planszowe świetnie pasują do dobrego piwka. Nasza karta uzupełniona jest także o smaczne przekąski.

Można dokonać rezerwacji stolika lub po prostu dołączyć do bawiących się gości.

piwo i cockail bar

by grało się milej

BAR

Alkohole i pyszne przekąski

Nieważne czy jesteś koneserem whisky, czy amatorem piwa lub degustatorem wyszukanych koktajli – u nas znajdziesz dla siebie odpowiedni trunek.

Sprawne ręce naszych nieszatniarzy – tak nazywamy barmanów – wyczarowują drinki, które zadowolą nawet wyrafinowanych smakoszy.

Natomiast nasza kuchnia zaoferuje Ci różnego rodzaju przekąski, które przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych produktów.

Zgłębiliśmy sekrety kuchni z różnych stron świata! Wiemy też, co jest aktualnie na topie, dlatego potrafimy zaspokoić głód nawet największych niejadków. Zapewniamy, że będą one idealnym dodatkiem do serwowanych przez nas trunków.

DSC_4513